O nas

Nazywam się Mariusz Kocięda, mam 35 lat, jestem właścicielem firmy Grupa LOCA. Istniejemy już 9 lat, a dokładniej od 10 kwietnia 2006 roku. Początek działalności związany był z drukiem kart plastikowych w szczególności druku karty pierwszej pomocy. Ten produkt został zawieszony, a nasza działalność rozszerzyła się o druk identyfikatorów głównie dla szkół. W celu promowania tej oferty, stworzyliśmy stronę www.identyfikatory-szkolne.pl .

Z drukiem identyfikatorów ściśle związany okazał się wątek systemów kontroli dostępu, czyli możliwości używania identyfikatorów do otwierania wejść. Ze względu na moje wykształcenie tj. technik mechanik i później inżynier informatyk, bardzo łatwo udało się przygotować i wdrożyć również taką ofertę.

Kolejnym krokiem w rozwoju działalności była oferta związana z drukiem Legitymacji Służbowych Nauczyciela, którego tryb wydawania jest ściśle określony w rozporządzeniu Ministerstwa Edukacji Narodowej. Posiadaliśmy wiedzę oraz możliwości techniczne do wdrożenia tej oferty. Powstała w tym celu strona www.legitymacje-nauczyciela.pl  która poświęcona jest tylko temu produktowi. Oprócz informacji na temat legitymacji oraz możliwości ich zamawiania, udało się nam też stworzyć aplikację do elektronicznego składania zamówień. Do dzisiaj wykonaliśmy już ponad 100000 szt. takich legitymacji.

Kolejny krok w rozwoju firmy to legitymacje dla firm, instytucji oraz redakcji dziennikarskich. Oczywiście konsekwentnie stworzyliśmy witrynę poświęcona tym produktom czyli www.legitymacje.pl . Strona promuje m.in. legitymacje legitymacje prasowe, legitymacje klubowe, legitymacje członków stowarzyszeń, legitymacje radnego, legitymacje pracownicze i wiele innych dowolnych dokumentów prywatnych. Już wkrótce pojawi się specjalnie przygotowana aplikacja do projektowania takich legitymacji on-line. Projekty legitymacji i identyfikatorów on-line  to krok milowy na polskim rynku. Będziemy pierwsi 🙂

Podobnie jak oferta na systemy kontroli dostępu, pojawiła się również koncepcja rozszerzenia oferty o program dla stołówek szkolnych do ewidencji wydawanych posiłków w stołówce. Udało się nam stworzyć Program Stołówka eRWP, który wykorzystując identyfikatory może usprawnić funkcjonowania stołówki.

Nasza główna strona internetowa to www.loca.pl . Na tej witrynie można zapoznać się z naszą pełna ofertą.

Dodaj komentarz